Jak pakowane są okulary do wysyłki?

Jak pakowane są okulary do wysyłki?

Jak pakowane są okulary przeciwsłoneczne do wysyłki?

Okulary są towarem, który bardzo łatwo uszkodzić podczas transportu, dlatego pakujemy je bardzo starannie i zabezpieczamy na kilka różnych sposobów. Dzięki temu na pewno nie zostaną uszkodzone podczas dostawy. Z naszej strony dokładamy największych starań, aby przesyłka dotarła do Was nieuszkodzona. Dodatkowo przed wysyłką każda para okularów jest dokładnie sprawdzana, czy nie posiada żadnych wad i uszkodzeń.

Okulary przeciwsłoneczne zabezpieczamy na kilka różnych sposobów. Zależnie od rodzaju pokrowca, który bezpłatnie dodajemy do okularów, istnieje kilka metod pakowania okularów i gogli:

Wysyłka okularów - opakowanie

Okulary nigdy nie są wysyłane luzem. Każda para jest pakowana w woreczek lub etui oraz zabezpieczana folią bąbelkową i sztywnym kartonowym pudełkiem. W ten sposób okulary są zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi. Podobną funkcję ochronną spełnia również koperta bąbelkowa. W taką kopertę wkładane są wyłącznie okulary w usztywnianym etui.

        ✔ Okulary przeciwsłoneczne i polaryzacyjne, które nie posiadają twardego etui lub opakowania, są chronione przez:

 • folię ochronną przylegającą do okularów
 • woreczek ochronny, który później służy do przechowywania okularów
 • grubą warstwę folii bąbelkowej ciasno przylegającej do okularów w pokrowcu
 • sztywne, kartonowe pudełko
 • opakowanie foliowe

  ✔ Okulary przeciwsłoneczne w twardym etui są skutecznie chronione przez sztywne etui. Dla dodatkowego zabezpieczenia okularów pakujemy w kartonowe pudełko.

  ✔ Okulary przeciwsłoneczne sportowe marki Goggle są zabezpieczone przez:
  • ochronny woreczek z mikrofibry, który służy do przechowywania okularów i wycierania soczewek lub
  • sztywne, zasuwane etui ochronne ze specjalną kieszonką na wymienne soczewki.
  Wszystkie okulary przeciwsłoneczne Goggle są zapakowane w oryginalne pudełka producenta, które następnie pakujemy w sztywny karton i wysyłamy w opakowaniu foliowym.

  ✔ Okulary przeciwsłoneczne sportowe i klasyczne marki Arctica zabezpieczamy umieszczając je w zasuwanych pokrowcach producenta, a następnie pakujemy do sztywnego kartonu i opakowanie foliowe.

  ✔ Wszystkie gogle narciarskie i snowboardowe są zapakowane w folię ochronną a także oryginalne pudełka producentów. Na dodatek gogle w pudełkach umieszczamy w sztywnym kartonie oraz opakowaniu foliowym.

  ✔ Przesyłki o większej ilości sztuk pakujemy w kartony zbiorcze zabezpieczając całą zawartość.

Jeżeli przesyłka zostanie uszkodzona w trakcie transportu, natychmiast wysyłamy nową paczkę. My zajmujemy się reklamacją uszkodzonej paczki.

Zakupy w sklepie eOkulary są szybkie i bezpieczne. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium