Opis
Damskie okulary do komputera z powłoką Blue Control, która odfiltrowuje część światła niebieskiego tak żeby ilość, która dociera do oczu była zbliżona do poziomu naturalnego. Soczewki zapewniają pełną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Okulary zalecane dla osób często korzystających z monitorów, laptopów, tabletów, telefonów komórkowych.
Soczewki zostały wyposażone w niebieski filtr, który chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem emitowanym przez monitory. Redukują zmęczenie oczu, poprawiają widzenie, mają pozytywny wpływ na koncentrację w trakcie dnia i zasypianie wieczorem
Zielona transparentna oprawka będzie doskonałym dopełnieniem do wielu stylizacji. Zauszniki z szarym gumowym zdobieniem oraz złotą wstawką dodają eleganckiego charakteru.
✔ Zielona oprawka
✔ Metalowy zausznik
✔ Blue light filtr
✔ Filtr UV 400
*Okulary powystawowe – Posiadają delikatną ryskę na soczewce. Pomimo tych drobnych niedoskonałości, są w pełni funkcjonalne. Skrócony okres rękojmi: 1 rok.
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 143 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 145 mm |
| __Wysokość z oprawką | 53 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.0 |
| Kolor soczewki | bezbarwny |
| Kolor oprawki | zielony |
| Kolor zausznika | czarny |
| Rodzaj powierzchni | błyszcząca |
| Soczewki | Filtr UV400 |
| Styl | Kocie oczy |
| Przeznaczenie | do komputera |
| Rodzaj | damskie |
| Moc soczewki | 0.00 |
Bezpieczeństwo
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
COTE AZUR PARFUM Bogdan Daniel
Pawliczka 25
41-800 Zabrze, Polska
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).