eOkulary

Dobry portfel skórzany - gdzie kupić?

0
Dobry portfel skórzany - gdzie kupić?

W starej wersji sklepu, czyli tej sprzed marca 2016 roku mieliśmy w sklepie pokaźną kolekcję portfeli. Gdzie się podziały portfele skórzane i co się z nimi teraz dzieje?

Pędzimy z odpowiedzią, ale wcześniej zapodam trochę historii.

Dawniej, zaraz po wprowadzeniu do sklepu eOkulary portfeli ze skóry, traktowaliśmy je trochę po macoszemu i raczej jako dodatek do zakupów okularów czy gogli. To był swego rodzaju test, czy dobre portfele skórzane się przyjmą.

Okazało się, że było tak duże zainteresowanie, że przestaliśmy nadążać z dostawami. Nasi klienci dosłownie rozchwytywali portfele ze względu na ich jakość i cenę.

Oferta musiała ulec poszerzeniu i nie czekaliśmy, aby to uczynić.

Ani się obejrzeliśmy, doszliśmy do punktu, w którym ilość portfeli skórzanych w sklepie przewyższała ilość gogli narciarskich i to był znak, że coś trzeba z tym zrobić.

To po prostu musiało się wydarzyć...

W listopadzie 2015 roku otworzyliśmy drugi sklep internetowy - Galmark, do którego przenieśliśmy wszystkie portfele skórzane.

Jeszcze do marca 2016 mogliście oglądać portfele w sklepie eOkulary, ale po zmianie szablonu graficznego wszystko znikło z dnia na dzień.

Mało tego...

Ofertę rozszerzyliśmy o inne skórzane dodatki, takie jak paski męskie, torby i torebki oraz wiele rodzajów etui - na klucze, karty i długopisy.

Gdzie kupić portfel skórzany i nie przepłacić?

To proste, w naszym nowym sklepie Galmark! Wszystkie portfele skórzane z naszej dawnej oferty znajdziesz na nowej stronie. Tak samo niskie ceny i dobrej jakości produkty!

Ponieważ wygląd sklepu jest bardzo podobny do tego, który właśnie przeglądasz, a mechanizm robienia zakupów dokładnie taki sam, nie powinieneś mieć żadnych trudności.

A jeśli by było, to zapraszamy do kontaktu: sklep@galmark.pl lub 501 290 119 

 

portfele skórzane męskie i damskie w sklepie Galmark

 

Zapraszamy na udane zakupy do nowego sklepu z galanterią: https://galmark.pl

 

Portfele skórzane Portfele męskie Portfele damskie

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium