eOkulary

DOSTAWA         /             14 DNI NA ZWROT          /           GWARANCJA I REKLAMACJA          /           KONTAKT          /

Producenci
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Właściwa pielęgnacja okularów to przede wszystkim ich umiejętne czyszczenie. Robiąc to, warto korzystać z dedykowanych środków i akcesoriów. Dają one pewność nie tylko dokładnego umycia szkieł, ale również zrobienia tego w sposób bezpieczny. Jedną z najczęstszych konsekwencji niewłaściwego mycia okularów, jest zarysowanie szkieł. Po czasie stają się one niezdatne do dalszego użytkowania. Jak tego uniknąć? Używając profesjonalnych płynów do czyszczenia okularów.

Profesjonalne płyny do mycia okularów

To czym myjemy szkła okularów jest bardzo ważne. Zdarzało się Państwu czyścić długo soczewki, a finalnie nadal pozostawały na nich smugi? Jeśli tak, to znak że należy sięgnąć po płyny do mycia szkieł. Ich starannie dobrana kompozycja pozwala szybko i dokładnie usuwać tłuste smugi i ślady, pozostawiając szkła w idealnej czystości i przejrzystości. Te same płyny można wykorzystać do mycia soczewek gogli narciarskich, usuwając z nich zacieki spowodowane przez topniejący śnieg lub deszcz. Tego typu płyny są bezpieczne dla soczewek z powłokami polaryzacyjnymi oraz fotochromatycznymi, nie uszkadzając ich.

Ściereczki do czyszczenia okularów... i nie tylko

Uzupełnieniem płynów do czyszczenia szkieł i soczewek są oczywiście dedykowane ściereczki i chusteczki z mikrofibry. To najlepszy sposób na czyszczenie szkieł. Wiele osób nieświadomie lub z wygody używa do mycia szkieł ręczników papierowych, papieru toaletowego lub zwykłych bawełnianych materiałów. Dlaczego nie jest to polecane? Ponieważ w każdy z tych materiałów wbijają się mikro zanieczyszczenia, takie jak kurz. Jego mikrocząsteczki podczas polerowania szkieł, zarysowują delikatnie powierzchnię. Po jednokrotnym umyciu okularów może to być niewidoczne. Jednak kiedy uczynimy to kilkadziesiąt razy, na powierzchni mogą być dobrze widoczne ryski. W dużym stopniu wpływają one na jakość widzenia przez okulary, obniżając komfort i pogarszają wyrazistość. W sprzedaży posiadamy duży wybór zarówno płynów do czyszczenia, jak także samych chusteczek, występujących w różnych kolorach i rozmiarach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium